Při využívání našich služeb máte vždy záruku kvality a Vaši spokojenosti…

Vysávání interiéru

Víme, že pro kvalitní vysávání je důležité, aby byl vysavač výkonný jak v podtlaku, tak i v množství vzduchu který dokáže sát. Vysávání provádíme průmyslovými vysavači, které
těmito parametry disponují.

Při práci používáme mnoho rozličných nástavců, kterými jsme schopni vysát nečistoty i z těch nejnedostupnějších míst jako jsou prostory mezi sedačkami, vzduchotechnika, úložné prostory ve dveřích, ovládací tlačítka přistrojové desky a jiné.

Tepování interiéru

Pokud nestačí pro odstranění nečistot pouze vysávání (například fleky na sedačkách) provádíme odstranění těchto výkonným extraktorem. Ten funguje na principu tlakového nanesení čistícího přípravku a jeho následné odsátí v jednom cyklu. Sedačky se tímto způsobem nepromáčejí, čistí se pouze vrchní vrstvy textilie.

Používáme výhradně značkový čistič, který obsahuje protiplísňové přísady a vonné látky. Po čištění jsou textilie jako nové.

Kožený interiér

Při čištění koženého čalounění interiéru používáme speciální čističe, které jsou přímo určené na kůži. Po vyčištění automaticky nanášíme impregnaci, která kůži zvláční a zajišťuje její delší životnost.

Pro zachování kvality kůže je důležitá i pravidelná péče o ni, zejména pravidelným impregnováním.

Taktéž jsme vybaveni pro práci s koženkovým čalouněním.

Čištění plastových částí

Plastové části jsou vystaveny mnoha nepříznivým vlivům, které způsobují jejich stárnutí, zejména slunečnímu záření. Aby bylo možné těmto vlivům předcházet, je důležitá správná pěče o ně. Pro čištění používáme anti-mikrobiální čističe, které v jednom procesu plasty vyčistí a zbaví bakterí, které se na nich drží. Plasty následně naimpregnujeme přípravkem, který na základě antistatického náboje brání v rychlém zaprášení. Pokud se ve vozidle kouří, máme speciální čistič, který odstraňuje tento nepříjemný zápach.

Ruční mytí karoserie

Dnes již každý ví, že ruční mytí karoserií patří mezi nejšetrnější způsoby čištění laku vozidla. Disponujeme mnoha druhy autošamponů, protože každý lak vyžaduje specifický autošampon. Postaráme se tedy jak o nové, tak i o staré a zašlé laky. Pro ruční mytí používáme výhradně speciální mycí rukavice, které znemožňují jakékoliv poškrábání laku a dostanou se do jakékohokoliv zákoutí moderních karoserií.

Bezkontaktní mytí karoserie

Jako novinku jsme si pro vás připravili nejmodernější způsob čištění karoserií, který prakticky vylučuje při mytí karoserie kontakt s obsluhou. Při tomto druhu mytí vozila se za pomoci speciálního nástavce nastříká na vozidlo aktivní pěna, která sama rozpoučtí nečistoty a následně se tlakem vody spláchne. Tento typ je nejvyhledávanější mezi majiteli nových a drahých vozů.

Čištění dveřních rámů

Rámy dveří bývají často zanedbávaným místem především těmi, kteří preferují čištění karoserie pouze průjezdem kartáčovou myčkou, nicméně vyžadují podobnou péči, jako karoserie. Rámy čistíme automaticky po mytí karoserie, ale i po čištění interiéru. Při silném znečištění pantů dveří jsme schopni panty vyčistit a namazat vhodným mazivem.

V zimním období zákazníkům automaticky opatřujeme těsnící gumy dveří silikonovým potěrem, který omezuje přimrzání dveří.

Voskování laku karoserie

Vosková vrstva, která je správně nanesena na lak karoserie vozidla výrazným způsobem prodlužuje životnost laku. Taktéž je lak chráněn před "připečením" nečistot a hmyzu, kterému je vystaven zejména v letních měsících, kdy je velice intenzivní sluneční záření. V zimních měsících lak ochraňuje před posypovou solí a jejím účinkem, jako je například rezivění a matnění laku.

Karoserii voskujeme výhradně voskem s příměsí teflonu, který vytvoří velice hladký a lesklý povrch, takže na lak usedá mnohem méně nečistot. Životnost voskované vstvy se pohybuje v řádu měsíců, doporučujeme voskovat 2x v roce (před a po zimě)

 

Odtranění stop hmyzu a asfaltu z karoserie

Víme, že automobil je dopravní prostředek, při jehož provozu se můžou na karoserii objevit stopy po hmyzu, popřípadě asfaltu. Tyto nečitoty se velice těžko z karoserie odstraňují. My však disponujeme výkonnými čističi, které dokáží odstranit hmyz a stopy po asfaltu. Čističe jsou samozřejmě šetrné ke karoserii, oknům a plastovým dílům vozidla.

Čištění litých kol a regenerace pneumatik

Litá kola jsou vystavena agresivnímu účinku od prachu odpadávajícího od brzdového systému vozidla. Kola jsou pak značně zčernalá. Pro čištění litých kol používáme čističe, které v jednom procesu litá kola čistí a ošetřuje. Výsledkem jsou pak litá kola jako kdyby vyjely z výroby.

Po vyčištění na pneumatiky nanášíme regenerační nástřik, který jim vrací původní černý vzhled a zároveň zabraňuje jejich vysychání a praskání.

Čištění oken a zrcátek

Jako jeden ze základů pro bezpečnou jízdu je mít perfektní výhled z vozidla. Okna čistíme tak, aby na nich nevznikaly žádné čmouhy, které pak rozptylují řidiče. Z vnější strany oken nanášíme tenkou vrstvu tekutých stěračů, které mají výrazně vodo-odpudivý efekt a při jzdě se tak nevytvářejí žádné vodní mapy a deštová voda sama stéka v drobných kapičkách. Výsledkem je pak to, že skoro není potřeba používat klasické stěrače. Další výhodou je to, že tento nástřik skrývá mikrovrypy na sklech.

Čištění a renovace chromových částí

Poradíme si i s velice zašlými chromovanými částmi. Disponujeme efektivními jemnými brusnými pastami, které dokáží opravdové zázraky